palīgā

Kaut kas aizķeras un man paliek nedaudz slikti. Šķiet, ka man jābut atbildīgākai un skarbākai. Banalitāte šeit ir daudz un (ļoti cenšos šeit kādu neaizvainot) ne viss ir augstākās kvalitātes. Jā, ir prasmīgāki, talantīgāki cilvēki, kuri var šo visu apskatīties un pasmieties, un nosodīt. Bet beigās man tie cilvēki šķiet visnožēlojamākie.

Es atceros, kad biju jaunāka un vēl stulbāka. Vispār ir gadi manā dzīvē, kurus labāk būtu pavadījusi komā nevis darot to, ko darīju. Man šķiet es sevi esmu tik daudz apkaunojusi, ka pietiks vēl dažiem gadiem. Un tomēr tas, ko es visvairāk nožēloju, ir mana attieksme. Tik ļoti nosodoša meitene, kas lepojas ar to , ka viņa ir citāda. Tajā pašā laikā idealizējot cilvēkus, kurus pat nepazīstu.

Es te baigi murgoju un virzos prom no domas, bet tas, ko es vēlos pateikt ir, ka JĀ te ir pilns ar sūdiem, kas tev var nepatikt. Dzeja, kas nav tavā gaumē un ko uzskati par cheezy, bildes, kuras tev nepatīk un cilvēki, kurus varbūt nevari ciest. Man pašai bail, ka ar savu pārspīlēto pretīmnākšanu es šo savu projektu uztaisīšu par miskasti, BETTTTT tomēr nav tik viegli pateikt nē un nav viegli būt sešpadsmit gadīgai meitenei, kas cenšas izveidot ko paliekošu, kārtējo reizi neapkaunojot sevi.

Tādēļ es lūdzu tavu palīdzību!!!! Kaut kas nepatīk? Ir divi varianti un būšu super pateicīga-------- 1) atsūti ko labu (arī anonīmi, ja vēl bail, es saprotu) 2) pasaki, kas tev nepatīk komentāros! man ļoti palīdzēs!!!

Elizabete :-))

4 comments / Add your comment below

  1. Anna says:

    Viss ir super! Tu esi izdarījusi lielu soli un Tev sanāk , pagaidām neredzu baigos mīnusus ko pieminēji pati. Man ļoti patīk. ja Tu uztraucies par kvalitāti, kas ir gaumes jautājums tad atceries, ka viss lēnām ar laiku pats sakārtojās un nostabilizējās.

    1. admin says: Author

      paldies! ļoti jauki dzirdēt, nedaudz mierīgāk. grūti visu sadomāt un sakārtot, bet laiks atslābt un tad driz būs kas labs, APSOLU VISIEM!

Leave a Reply